Apie mus

Apie įmonę

UAB „Egvita”

Norite pakeisti svetainės, miegamojo ar virtuvės baldus. Turite idėją, tik nežinote kas Jums padės ją įgyvendinti? Ateik pas mus. UAB EGVITA darbuotojai suprojektuos virtuvės baldus su visa šiuolaikine integruojama buitine technika. Sukursime jaukius svetainės bei valgomajo baldus. Neatpažįstamai pakeisime Jūsų vaikų kambario baldus, suskirstysime į žaidimų ir mokymosi zonas. Jei namuose Jums trūksta drabužinės ar didelės spintos mes pasiruošę ir čia padėti. Neturite didžiulės erdvės prieškambario baldams – ne bėda surasime patį geriausią variantą papuošti ir jį.

Turite verslą? Jam taip pat reikalingi baldai. Projektuojame ir gaminame restoranų, barų, picerijų ir kavinių baldus. Galime pasiūlyti baldus viešbučiams, sanatorijoms ir stovykloms. Siūlome visas baldų gamybos kompleksines paslaugas, stengiamės, kad mūsų klientams būtų patogu. Galime pagaminti baldus grožio salonui ar kirpyklai bei daugeliui kitų verslo sektorių.

Panevėžio korpusinių ir minkštų baldų gamybos įmonė UAB „EGVITA”. Jaunas ir energingas baldų gamybos meistrų kolektyvas, susikūręs ekomominės krizės laiku, su ryžtingu siekiu dirbti čia Lietuvoje. Mums pavyko suburti patikimą ir profesionalią komandą, kuri pasiruošusi greitai ir kokybiškai atlikti savo darbą. Gaminame nestandartinius korpusinius bei serijinius ir minkštus baldus pagal individualius klientų projektus. Džiaugiamės galėdami įgyvendinti bet kokį kliento norą. Projektuojame ir gaminame baldus kavinėms ir restoranams, taip pat baldus viešbučiams. Gamindami korpusinius baldus turime galimybę į juos integruoti minkštas dizaino detales, ir atvirkščiai gaminant minkštą baldą įdėti medienos, MDF ar LMDP elementus. Jaukumą ir patogumą namams suteikia teisingai ir apgalvotai suprojektuoti baldai, kompaktiškai užpildantys erdves, kurių standartiniais baldais nepavyksta užpildyti. Tikime, kad galime padėti sukurti šiltus ir jaukius namus patiems reikliausiems klientams.

Vizija

Stabiliai auganti, profesionali, patikima kompanija, nuolat tobulėjanti baldų gamybos ir pardavimų srityje.

Misija

  • Nuolatos ieškoti naujų ilgalaikių partnerių, kurti naujus produktus ir stiprinti savo pozicijas baldų rinkoje.
  • Taikyti pažangias technologijas, kad būtų užtikrinta kokybė ir aptarnavimo greitis.
  • Nuolatos tobulėti, stebėti rinkas, taikyti inovatyvius gamybos, verslo valdymo ir plėtros metodus.

Vertybės

  • Sąžiningumas, atsakomybė ir pagarba partnerių, klientų bei darbuotojų atžvilgiu.
  • Kokybiškumas (gaminami produktai tik iš ypač aukštos kokybės žaliavų).
  • Lankstumas (stengiamės rasti klientui tinkantį bendradarbiavimo modelį).
  • Inovatyvumas (bendradarbiaujame su Lietuvos mokslininkais ir užsienio partneriais).
  • Žmonės (profesionalus ir patikimas personalas užtikrina įmonės sėkmę).

UAB „Egvita”

Apie baldų gamybą

Korpusinių baldų gamybai naudojame EGGER (Austrija), ECOPAL, THERMOPAL, (Vokietija) PFLEIDERER (LENKIJA), DIALUX (ypač didelio blizgumo plokštė, pagaminta MDF pagrindu, dengta PET plėvele) laminuotas plokštes, stalviršius. Į baldus integruojame įvairius mechanizmus, buitinę techniką, stiklą, foto tapetus, apšvietimą.

Minkštų baldų gamybai naudojama: natūrali mediena, MDP, fanera, spyruoklės (zigzaginės ir kūginės), mechanizmai, porolonas, sinteponas, sinteponinės granulės ir kokoso drožlės. Pati gražiausia ir akį traukianti dalis minkštuose balduose yra gobelenai arba oda. Išmanydami rinkoje dominuojančias madas ir poreikius, galime pasiūlyti didelį asortimentą įvairių gobelenų, eko odų bei natūralios odos pavyzdžių.