UAB „EGVITA” – baldų fabrikas atlieka serijinių baldų gamybos paslaugas bei individualių projektų įgyvendinimą, nuo projektavimo darbų iki patalpų apstatymo baldais. Gaminame minkštus ir korpusinius baldus. Turime patirties įrengiant picerijas, kavines, barus, mokyklas, sanatorijas, viešbučius, biurus, įvairius salonus, butus ir namus, bendradarbiaujame su valstybinėmis įstaigomis.

Kviečiame bendradarbiauti dizainerius ir architektus. Galime pagaminti ir apstatyti baldais šiuos sektorius: Studijos, butai, apartamentai, loftai ir namai; Apgyvendinimas ir maitinimas; Pramogos ir grožis; Finansai ir biurai; Sanatorijos ir stovyklos; Mokyklos ir universitetai; Vaistinės, optikos ir medicina; Prekybos tinklai (maistas, gėrimai, kosmetika, drabužiai, avalynė, bižuterija); Savivaldybės, ligoninės, Sodros, VMI, darbo biržos, ministerijos ir policija.

„Galime įgyvendinti bet kokius sumanymus. Savo paslaugas siūlome visiems verslo sektoriams, todėl laukiame mažų ir didelių verslų savininkų, norinčių kokybės ir išskirtinumo savo versle. Pradžioje kviečiame susitikti ir pasikalbėti, išsiaiškinti lūkesčius ir galimybes, o tada nuspręsti ar mes galime būti tinkami partneriai”, – sako UAB „EGVITA” direktorė Eugenija Rimkevičiūtė.

„Taip pat esame pasirengę bendradarbiauti su baldų salonų savininkais visoje Lietuvoje. Galime išstatyti savo baldus partnerių salonuose bei gaminti minkštus ir korpusinius baldus pagal užsakymus”, – priduria E. Rimkevičiūtė.

„Norintiems pradėti savo verslą, siūlome franšizės pagrindu atsidaryti EGVITA firminį saloną. Suteikiame pagalbą parenkant vietą, personalo mokymus, patyrusių specialistų konsultacijas, patikimą baldų užsakymo ir tiekimo sistemą, rekomendacijos dėl rinkodaros ir komunikacijos bei daug kitų dalykų, kurių reikia sėkmingai veiklai vykdyti”, – sako E. Rimkevičiūtė.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės:

Eugenija Rimkevičiūtė

EGVITA, UAB
Tinklų g. 11C, Panevėžys
Mob. 869984226
El. p. eugenijaoram@gmail.com
www.egvita.lt