Panevėžyje įsikūrusi minkštų baldų gamybos įmonė UAB EGVITA gamina standartinius ir nestandartinius minkštus baldus, siūlo įvairias paslaugas, susijusias su baldais bei kontraktinę minkštų baldų gamybos paslaugą. Gamina įvairias lovas, sofas, tachtas, fotelius ir minkštus kampus.

Taip pat jau nevienerius metus Panevėžio baldų įmonėje veikia ir korpusinių baldų gamybos linija. Gaminanti virtuvės baldus, spintas, stalus, staliukus, komodas ir daug kitų nestandartinių baldų. „Gamindami nestandartinius korpusinius ir minkštus baldus vienoje vietoje, galime pilnai įrengti namus pagal klientų individualius projektus. Projektuojame ir gaminame prieškambario baldus, svetainės baldus, miegamojo baldus ir baldus vaikams“, – sako direktorė E. Rimkevičiūtė.

Turint minkštų ir korpusinių baldų linijas, vienoje vietoje labai patogu su mumis dirbti ir stambiems užsakovams t.y. viešbučių, klubų, restoranų, kavinių, kaimo turizmo sodybų, mokyklų, darželių,grožio salonų ir daugelių kitų įmonių užsakovams.

Siūlome klientui rinktis nuo pigesnio iki brangaus varianto audinio pavyzdžių.(Gobelenas, eko oda, natūrali oda). Platus spalvos ir raštų pasirinkimas baldinės plokštės, briaunos, stalviršių korpusinių baldų gamyboje.